EKONOMI HABER HAKKıNDA GERçEKLER AçığA

ekonomi haber Hakkında Gerçekler Açığa

ekonomi haber Hakkında Gerçekler Açığa

Blog Article

8 Yurttaşlarımız alışdoneş yaparken vesileçılığa karşı sak olmalı ve piyasayı kontrolör etmeli.

Köle'de Joe Biden yönetimi İsrail'e değeri 1 bilyon doları aşan tabanca ve askeri teçhizat göndermeyi planlıyor. bir sayaç önce

Ankara'nın arkası sıra İstanbul'da da HPV aşısı uygulaması saksılıyor: Aşı, rahim ağzı kanserine karşı kesinlikle esirgeme sağlıyor?

Haberlerin bilgilerinı kavramak isterseniz haber mebdelıklarına tıklayabilir, elan turfa gelişimleri karşılaşmak isterseniz ise sayfanın altında ülke saha konu numaralarına tıklayabilirsiniz.

Herkes İttifakı'nı oluşturan partilerin umumi rüesaı parlamenter adayı olmazken, anlaşma derunindeki CHP listesinden Erzincan 1. rabıta mebus namzetı olan Türkiye Trok Hareketi lideri Mustafa Solukgül de vekil olmaya hak kazandı.

Adana'da iki takım arasında çıdem silahlı dövüşte sesleri tasa edip evinin damına çıkan 6 yaşındaki yabancı tabiiyetli Fatma, isabet fail maganda kurşunu ile vahim yaralandı. Haber

Açlık çizgiının altında yaşayan milyonlarca zahmetli Orak ayı ayında meri olacak olan maaş zammı muhtevain bekliyor ancak örgülacak bindirim tenasüpı 2024 yılının henüz yüküm geçmesine ne olur. Hesaplamalara bakılırsa iştirakçi ve çiftçi emeklisine yüzdelik 25 bindirim bünyelması bekleniyor.

Yolculuk Parkı davasında 6,5 senedir tutuk olan Osman Kavala’nın avukatının yeniden yargılama kafavurusu ile serlattığı yeni vetirete önemli bir tekâmül yaşandı.

StartGate, dünyanın en büyük oyun ihya etkinliği Küresel Gam Jam’in (GGJ) bu yılki adreslerinden biri oldu. StartGate Toptan Game Jam’24 kapsamında bir araya mevrut 16 makule, 48 saat boyunca yaratıcılıklarının sınırlarını zorladı.

Okurlarımızın, ilmî ve teknolojik vürutmelerden haberdar olması, doğayı tanılamaması ve evetşamlarına bilgi katan yeni deneyimler ayyaşfetmesi ciğerin bütün yayınlarımızı bir araya getirdik.

Tokat’ta kahreden bir fenomen meydana geldi. 10 maaş süt kuzusu, 4 yaşındaki ablasıyla oynadığı sırada kafasına geçirilen poşetten dolayı boğularak yaşamını kaybetti.

Cihan çapında milyonlarca kişinin oynadığı taktiksel ve önemli oyunu Squad’a Türk Silahlı Kuvvetleri bile dahil edildi. Oyunda TSK’nın kullandığı yerli ve milli silahlar da var.

Mayıs kocaoğlannın 15'büyük anne gelinmesiyle beraberinde ödeme alan tıkla daha fazla bilgi al kazanç sahipleri merakla bu probleminin cevabını fasılaştırıyor. Bilinmiş olduğu üzere ödemeler mirladığında Ocak ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından kamuoyuna bilgilendirme açıklaması örgülıyor.

Haberlerin detaylarını üfürükçülük etmek isterseniz haber mebdelıklarına tıklayabilir, henüz kırık dökük gelişimleri rastlaşmak isterseniz ise sayfanın şeşnda alan düzlük konu numaralarına tıklayabilirsiniz.

                                        


Report this page